Naudingos nuorodos

 

Vandens meškutis. Mikroorganizmas (Lėtūnas), gyvenantis visose pasaulio vietose, prisitaikęs prie pačių sunkiausių aplinkos sąlygų, gebantis ,,išlaukti‘‘ nepalankias gyvybei aplinkybes.  Joh. August Ephraim Goeze (1773): “Keistas šis mažas gyvūnas….Dėl savo išskirtinės ir keistos išvaizdos ir dėl didelio panašumo į miniatiūrinį meškutį, aš nusprendžiau pavadinti jį mažuoju vandens meškučiu.”  

Žmogaus kūnas, sveikata ir saugumas.  Integruotas gamtos mokslų kursas IKT pagrindu. Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai žmogaus biologijos, sveikatos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmogaus sveikata ir saugumas).
Žmogus ir gyvoji gamta.  Integruotas gamtos mokslų kursas IKT pagrindu.  Interaktyvios mokymosi priemonės mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, laboratoriniai darbai, gamtamoksliniai tyrimai pasaulio pažinimo srities: gyvoji gamta temų nagrinėjimui.
Žmogus ir negyvoji gamta Integruotas gamtos mokslų kursas IKT pagrindu.  Interaktyvios mokymosi priemonės mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, laboratoriniai darbai, bandymai, tyrimai pasaulio pažinimo srities: negyvoji gamta temų nagrinėjimui.
Žmonių gyvenamoji aplinka. Interaktyvios mokymosi priemonės pradinei mokyklai. Vaizdžios pamokėlės, kompiuteriniai žaidimai geografijos temų nagrinėjimui (pasaulio pažinimo sritis: žmonių gyvenamoji aplinka).
Tyrinėjame mišką, tvenkinį, pievą. Skaitmeninės mokymosi priemonės "Miško tyrinėtojas", "Pievos tyrinėtojas", "Tvenkinio tyrinėtojas" supažindina vaikus su miškui, pievai, tvenkiniui būdinga gamtine aplinka - augalais, gyvūnais. Priemonės atitinka pasaulio pažinimo srities - žmogus ir gyvoji gamta - ugdymo turinį, gali būti naudingos planuojant išvyką į gamtą.
Bitinijos šalyje - televizijos laidelė vaikams. Linksmi reportažai, įdomūs svečiai, mažųjų talentų pasirodymai, kelionės į nematytas, negirdėtas šalis.... Šiaulių televizijos laidelės "Bitinijos šalis" herojai - Bitutė, Katuotas Batinas, Sekmadieniukas ir bibliotekininkas Motiejus atvers vaikams įvairias pasaulio paslaptis.
Elektromagija. Svetainėje Elektromagija mokiniai sužinos apie elektrą, jos kilmę, istoriją, išradėjus, apie saugų elgesį su elektros prietaisais, apie elektros izoliatorius ir laidininkus ir kt. Jiems siūlomi mokomieji, patikrinamieji žaidimai, testai, virtualios kelionės.
Keliaujame po Lietuvą. Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio, pakeliaukime įžymiais bei nuostabiais jos takais kartu su "Lietuva", "Lietuvos maršrutai" ir  "Fotoskrydis" svetainių kūrėjais.
Mūsų planeta. Jau ir pradinukams rūpi globalios problemos: klimato kaita, aplinkos išsaugojimas, ekologija. "Ekomokinukai", Europos komisijos projektai "Aplinka ir jaunieji europiečiai", "Klimato kaita", o taip pat  "Viskas apie energiją" ugdo nuostatą kiekvienam jaustis atsakingam už mūsų krašto, šalies ar planetos išsaugojimą.
Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija. Kompiuterinė mokymo ir mokymosi priemonė -  Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija „Žemė, augalai, gyvūnai" padės mokiniams ir visiems besidomintiems įgyti daugiau biologijos ir geografijos žinių bei gebėjimų, išsamiau supažindins su Lietuvos klimatu, žemės gelmių ir gamtos turtais, augalų ir gyvūnų įvairove, jų apsauga.
Ar žinai? Mokslo populiarinimo svetainė "Ar žinai?", kurioje smalsučiai ras informacijos pačiomis įvairiausiomis temomis, varžysis konkursuose, žais edukacinius žaidimus, diskutuos, bendraus su bendraminčiais ir smagiai leis laiką.