Tyrinėjame mišką, tvenkinį, pievą

Kompiuterinė mokymo priemonė Pievos tyrinėtojas skirta pievose gyvenantiems gyvūnams pažinti. Mokiniai susipažįsta su žinduoliais - šermuonėliu, kurmiu, kiškiu, kirstuku, pelėnu, ežiu; vabzdžiais - žiogu, minkštavabaliu, žygiu, blake, boruže, amaru ir kt.;  moliuskais - sraige, šliužu, o taip pat su šimtakoju, slieku. Informacinėse lentelėse pateikti glausti gyvūnų išvaizdos, mitybos, gyvenimo sąlygų aprašymai, nurodyta jų vieta biologinės klasifikacijos sistemoje. Greta aprašymų pateikti gyvūnų paveikslėliai.
Kompiuterinė mokomoji priemonė Tvenkinio tyrinėtojas supažindina su tvenkinio gyvūnijos pasauliu, pataria, kaip tirti tvenkinio gyvūniją, moko analizuoti, kokios gyvūnų sandaros ypatybės padeda jiems prisitaikyti prie skirtingų gyvenimo sąlygų – virš telkinio, jo paviršiuje, pakraščiuose, vandenyje ir dugne.
Kompiuterinė mokymo priemonė Miško tyrinėtojas  skirta naudoti pradinėse klasėse, supažindinant mokinius su miško medžiais ir gyvūnija.  Priemonė naudinga planuojant išvyką į gamtą, joje yra patarimų mokiniams ir mokytojui, kaip pasirengti išvykai, kaip elgtis miške, ką tirti.