Elektromagija

Svetainę www.elektromagija.lt sudaro informaciniai, pramoginiai, mokomieji-žaidybiniai, konkursų kampeliai.

Testas. Savo žinias apie elektrą mokiniai įtvirtins teste, kurios pagrindinė herojė Žybsiukė
Elektinės invazija. "Vaikai susidomėjo elektros gamyba, tačiau eiti į elektrinę labai pavojinga ir griežtai draudžiama! Padėk Elektromagui burtais perkelti vaikus į saugią vietą. Elektromagą valdysi rodyklėmis pažymėtais mygtukais, o spragsėdamas pele paleisi magiškus teleportacijos burtus. Nepamiršk rinkti ir burtų rutuliukų – jie leis panaudoti dar stipresnius burtus, padėsiančius išgelbėti daugiau vaikų!"
Neklaužadų namas. Vaikai „Neklaužadų name” nežino saugaus elgesio su elektra taisyklių. Jie labai neatsargūs ir žaisdami lengvai gali susižeisti. Apsaugok neklaužadas nuo name tykančių elektros pavojų. Spragtelk pele pavojingoje situacijoje atidūrusį vaiką, kad šis tuoj pat būtų sudrausmintas. Nepamiršk – gerų vaikų drausminti negalima!
Elektrinė atmintis. "Lavink atmintį su „ElektroMagija"! Ekrane matysi užverstas korteles su paveikslėliais kitoje pusėje. Spragtelėjus pele dvi korteles vieną po kitos, šios atsivers. Kortelės liks atverstos, jei jų paveikslėliai sutaps. Rask kortelių vienodais paveiksliukais poras ir atversi visas korteles!"