Keliaujame po Lietuvą

Pažvelkime į Lietuvą iš paukščio skrydžio, pakeliaukime įžymiais bei nuostabiais jos takais.

Lietuvos maršrutai. Svetainėje foto bei video medžiagos pagalba išsamiai bei nuosekliai pristatomi 19 turistinių Lietuvos maršrutų. Mokiniai šios priemonės pagalba gali ne tik virtualiai pakeliauti po Lietuvą, bet ir surasti įvairios informacijos, skaityti dalykinius tekstus, susipažinti su istoriniu bei kultūriniu palikimu, mokytis geriau orientuotis Lietuvos žemėlapyje. Svetainėje pateikiamos puikios kokybės 36 panoraminės fotografijos, kurias galima atsisiųsti ir  penki  vaizdo siužetai: Sveikata, poilsis bei aktyvios pramogos, Istorija, Kultūra, Apie Lietuvą, Dvasia, Lietuviški patiekalai.
  Fotoskrydis. Svetainės autoriai rašo: "Nuo senovės žmonės suko galvą kaip pakilti, kaip lėkti, tapti paukščiu ir skristi…. Šiuolaikinės technologijos ir idėjos suteikia tokią galimybę pažvelgti į mūsų Lietuvą iš paukščio skrydžio... Virš 2000 fotografijų, virš 90 miestų, golfo aikštynai, kelių planai, statybų eigos, renginiai, šventės, meninės ir kitos fotografijos". Ir mes, pradinių klasių mokytojai, kartu su mokiniais galime atsidurti kuriame tik norime Lietuvos kampelyje.
  Lietuva - mano šalis - tai interaktyvi vaizdinė ir garsinė mokymo priemonė, skirta integruotai mokyti istorijos, literatūros ir Lietuvos kultūros 2–4 klasėse. Priemonė taip pat yra suderinta su interaktyviosiomis lentomis. "Lietuva - mano šalis"  sudaro du skyriai: Lietuvos istorija bei Lietuva ir kaimynai.
   Mūsų šalį reprezentuoja svetainė www.lietuva.lt, kurioje vaizdžiai ir patraukliai pateikiama informacija apie Lietuvą.